Odnośniki

Fotokod z linkiem do niniejszej strony

Fotokod

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka
-- w całym serwisie

Ważne strony

Intranet

Zaloguj się

Nawigacja

Treść strony

Informacja Wójta Gminy Czernikowo w sprawie ogłoszenia wyników naboru na wolne stanowisko ds.inwestycji gminnych, promocji i funduszy europejskich w wymiarze czasu pełen etat.

W wyniku przeprowadzonego naboru komisja zaakceptowała zgłoszoną kandydaturę Pani Beaty Gogolińskiej, która spełnia wszystkie wymogi formalne określone w ogłoszeniu na w/w stanowisko.

Informacja Wójta Gminy Czernikowo w sprawie ogłoszenia wyników naboru I etapu stanowisko ds.inwestycji gminnych, promocji i funduszy europejskich w wymiarze czasu pełen etat.

Informujemy, że oferty przesłały 2 osoby po dokonaniu weryfikacji dokumentów na w/wymienione stanowisko komisja rekrutacyjna stwierdziła, iż 1 kandydat spełnia wymogi formalne określone w ogłoszeniu o naborze.

Informacja Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czernikowie o wynikach naboru na stanowisko główny księgowy

W wyniku przeprowadzonej rozmowy do zatrudnienia wybrana została: Pani Monika Majewska , która spełnia wszystkie wymogi formalne określone w ogłoszeniu o naborze.

Informacja Kierownika Zespołu Obsługi Szkół w Czernikowie o wynikach naboru na wolne stanowisko urzędnicze ds. księgowości oświatowej w Zespole Obsługi Szkół w Czernikowie

W wyniku przeprowadzonych rozmów Komisja nie dokonała wyboru pracownika na stanowisko urzędnicze ds. księgowości oświatowej, opublikowane w ogłoszeniu z dnia 31 grudnia 2019 roku w Biuletynie Informacji Publicznej.

Informacja Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czernikowie w sprawie ogłoszenia wyników I etapu naboru na stanowisko główny księgowy w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Czernikowie w wymiarze czasu pełen etat

Informujemy, że ofertę przesłały 2 osoby. Po dokonaniu weryfikacji dokumentów na w/wymienione stanowisko komisja rekrutacyjna stwierdziła, iż 1 kandydatka spełnia wymogi formalne określone w ogłoszeniu o naborze i zakwalifikowana została do następnego etapu rekrutacji.

Informacja Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czernikowie o wynikach naboru na stanowisko ds. świadczeń rodzinnych, alimentacyjnych i wychowawczych oraz opiekun w klubie seniora

W wyniku przeprowadzonego naboru komisja zaakceptowała zgłoszoną kandydaturę Pani Kamili Maji Sawickiej, która spełnia wszystkie wymogi formalne określone w ogłoszeniu o naborze.

Informacja Kierownika Zespołu Obsługi Szkół w Czernikowie o wynikach naboru na wolne stanowisko urzędnicze ds. księgowości oświatowej w Zespole Obsługi Szkół w Czernikowie

W wyniku przeprowadzonego naboru komisja zaakceptowała zgłoszoną kandydaturę Pani Moniki Ziemkiewicz, która spełnia wszystkie wymogi formalne określone w ogłoszeniu o naborze.

Informacja Kierownika Zespołu Obsługi Szkół w Czernikowie o wynikach naboru na wolne stanowisko urzędnicze ds. rozliczeń projektu w Zespole Obsługi Szkół w Czernikowi

W wyniku zakończenia procedury naboru na stanowisko urzędnicze ds. rozliczeń projektu nie została zakwalifikowana żadna osoba, ponieważ w odpowiedzi na ogłoszenie o naborze nie zgłosił się żaden kandydat.

Informacja Wójta Gminy Czernikowo o wynikach naboru na stanowisko : Kierownik Gminnego Zakładu Komunalnego

W wyniku przeprowadzonych rozmów do zatrudnienia wybrany został Pan Wiktor Traczyk, który spełnia wszystkie wymagania formalne określone w ogłoszeniu o naborze.

Informacja Kierownika Gminnego Zakładu Komunalnego w Czernikowie o wynikach naboru na stanowisko : główny księgowy

W wyniku przeprowadzonego naboru komisja zaakceptowała zgłoszoną kandydaturę Pana Rafała Szatkowskiego, który spełnia wszystkie wymogi formalne określone w ogłoszeniu, posiada wiedzę oraz doświadczenie niezbędne do pracy na stanowisko głównego księgowego.

Informacja Dyrektora Gminnej Biblioteki Publicznej w Czernikowie w sprawie ogłoszenia wyników naboru na stanowisko głównego księgowego

W wyniku przeprowadzonego naboru komisja zaakceptowała zgłoszoną kandydaturę Pana Rafała Szatkowskiego, który spełnia wszystkie wymogi formalne określone w ogłoszeniu na w/w stanowisko.

Informacja Wójta Gminy Czernikowo w sprawie ogłoszenia wyników naboru na stanowisko ds.inwestycji, zamówień publicznych i pozyskiwania środków zewnętrznych w wymiarze czasu pełen etat.

W wyniku przeprowadzonego naboru komisja zaakceptowała zgłoszoną kandydaturę Pani Moniki Jagielskiej, która spełnia wszystkie wymogi formalne określone w ogłoszeniu na w/w stanowisko.

Informacja Wójta Gminy Czernikowo w sprawie ogłoszenia wyników naboru na stanowisko ds.gospodarki nieruchomościami i rolnictwa w wymiarze czasu pełen etat.

W wyniku przeprowadzonego naboru komisja zaakceptowała zgłoszoną kandydaturę Pani Sylwii Szczęśniak, która spełnia wszystkie wymogi formalne określone w ogłoszeniu na w/w stanowisko.

Informacja Wójta Gminy Czernikowo w sprawie ogłoszenia wyników naboru I etapu stanowisko ds.inwestycji, zamówień publicznych i pozyskiwania środków zewnętrznych w wymiarze czasu pełen etat.

Informujemy, że ofertę przesłała 1 osoba po dokonaniu weryfikacji dokumentów na w/wymienione stanowisko komisja rekrutacyjna stwierdziła, iż kandydatka spełnia wymogi formalne określone w ogłoszeniu o naborze.

Informacja Wójta Gminy Czernikowo w sprawie ogłoszenia wyników naboru I etapu stanowisko ds.gospodarki nieruchomościami i rolnictwa w wymiarze czasu pełen etat.

Informujemy, że ofertę przesłała 1 osoba po dokonaniu weryfikacji dokumentów na w/wymienione stanowisko komisja rekrutacyjna stwierdziła, iż kandydatka spełnia wymogi formalne określone w ogłoszeniu o naborze.

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 4098
Ostatnia aktualizacja obecnej strony: 2020-02-12 08:06

Urząd Gminy Czernikowo

ul. Słowackiego 12
87- 640 Czernikowo

NIP 893-12-35-896
REGON 000 537 013

KBS w Aleksandrowie Kuj. Oddział w Czernikowie:
96 9537 0000 0030 0520 2000 0033

Dane kontaktowe

tel. / fax  54 287 50 01
                        287 50 13
                  56 678 23 88

e-mail:   info@czernikowo.pl

Godziny urzędowania

Poniedziałek 7.00 - 15.00
Wtorek 7.00 - 15.00
Środa 7.00 - 17.00
Czwartek 7.00 - 15.00
Piątek 7.00 - 13.00

 

Odnośniki

Metryka strony BIP

Licznik odwiedzin strony BIP: 3627411
Ostatnia aktualizacja strony BIP: 2020-07-31 13:01

Stopka strony

Projekt i wykonanie: extranet.pl