Biuletyn Informacji Publicznej
Urzędu Gminy Czernikowo

Wyszukiwarka

Odnośniki

Banery

 • Platforma Zakupowa
 • -
 • -
 • -
 • -

Intranet

Zaloguj się
:
:

Przejdź do: www.czernikowo.pl

Treść strony

Urząd Gminy Czernikowo ma wyznaczonego Inspektora Ochrony Danych. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych realizowany jest za pośrednictwem: adresu mailowego: iodo@czernikowo.pl lub telefonicznie: (54) 287 50 01

Metryka

 • opublikował: gci czernikowo
  data publikacji: 2019-11-07 13:12
 • zmodyfikował: gci czernikowo
  ostatnia modyfikacja: 2022-11-23 11:11

Do głównych zadań Inspektora Ochrony Danych należy: informowanie administratora, podmiotu przetwarzającego oraz pracowników, którzy przetwarzają dane osobowe, o obowiązkach spoczywających na nich na mocy niniejszego rozporządzenia oraz innych przepisów Unii lub państw członkowskich o ochronie danych i doradzanie im w tej sprawie; monitorowanie przestrzegania niniejszego rozporządzenia, innych przepisów Unii lub państw członkowskich o ochronie danych oraz polityk administratora lub podmiotu przetwarzającego w dziedzinie ochrony danych osobowych, w tym podział obowiązków, działania zwiększające świadomość, szkolenia personelu uczestniczącego w operacjach przetwarzania oraz powiązane z tym audyty; udzielanie na żądanie zaleceń co do oceny skutków dla ochrony danych oraz monitorowanie jej wykonania zgodnie z art. 35 ogólne rozporządzenie o ochronie danych; współpraca z organem nadzorczym, tj. Prezesem Urzędu Ochrony Danych Osobowych pełnienie funkcji punktu kontaktowego dla organu nadzorczego w kwestiach związanych z przetwarzaniem, w tym z uprzednimi konsultacjami, o których mowa w art. 36 ogólne rozporządzenie o ochronie danych, oraz w stosownych przypadkach prowadzenie konsultacji we wszelkich innych sprawach.

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Urzędzie Gminy Czernikowo uzyskają Państwo kontaktując się z Inspektorem Ochrony Danych lub w dedykowanych zakładkach.

Metryka

 • opublikował: gci czernikowo
  data publikacji: 2019-12-17 07:41

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 4142
Ostatnia aktualizacja treści obecnej strony: 2023-06-14 10:06