Biuletyn Informacji Publicznej
Urzędu Gminy Czernikowo

Wyszukiwarka

Odnośniki

Banery

  • Platforma Zakupowa
  • -
  • -
  • -
  • -

Intranet

Zaloguj się
:
:

Przejdź do: www.czernikowo.pl

Treść strony

Wykaz nieruchomości do sprzedaży

WYKAZ NIERUCHOMOŚCI DO SPRZEDAŻY

Wójt Gminy Czernikowo podaje do publicznej wiadomości wykaz o zamiarze sprzedaży nieruchomości będących mieniem Gminy Czernikowo

Przedmiotem sprzedaży jest :

Działka usługowo mieszkalna niezabudowana oznaczona nr 440/24 o pow.0,2698 ha, położona we wsi Czernikowo. Księga wieczysta WL1L/00019001/9. Cena wywoławcza 84.178,00 zł. – sprzedaż odbędzie się w drodze przetargu nieograniczonego. Nieruchomość ma bezpośredni dostęp do drogi asfaltowej będącej własnością Gminy Czernikowo, położona jest w sąsiedztwie działek zabudowanych domami jednorodzinnymi oraz sklepu POLO MARKIET.

W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego gminy Czernikowo działka przeznaczona jest pod tereny zabudowy usługowo – mieszkaniowej jednorodzinnej- ozn. Symb.A-37U/MN

Termin do złożenia wniosku przez osoby, którym przysługuje pierwszeństwo w nabyciu nieruchomości na podstawie art. 34 ust.1 pkt 1 i 2 ustawy o gospodarce nieruchomościami (.Dz.U.2016 poz. 2147 j.t. z późn. zm.) wyznacza się na okres 21 dni od dnia podania ogłoszenia do publicznej wiadomości.

Ogłoszenie o zamiarze sprzedaży zostaje zamieszczone w lokalnej gazecie Poza Toruń, wywieszone na tablicy w siedzibie Urzędu Gminy Czernikowo, zamieszczone na stronie internetowej Urzędu Gminy Czernikowo www.czernikowo.pl oraz w Biuletynie Informacji Publicznej na stronie internetowej www.bip.czernikowo.pl .

 

Wójt Gminy Czernikowo

Zdzisław Gawroński

drukuj (Wykaz nieruchomości do sprzedaży)

Metryka

  • opublikował: gci czernikowo
    data publikacji: 2017-05-15 13:28

« wstecz

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 104371
Ostatnia aktualizacja treści obecnej strony: 2018-07-27 11:29